Details

İsmim Çetin 23 yaşında uzun boylu siyah saçlı beyaz tenli kızların ilgisini çekebilen bir erkeğim. Alt komşumuzun kızı Jessa Rhodes’a kaydım. Ben yaşıma göre olgun bir yüzüm iri yapılı bir vücudum var.Ailemle birlikte sakin bir muhitte apartman dairesinde yaşıyorum.İktisat fakültesi 2.sınıf öğrencisiyim.Yaklaşık 1 yıldır düzenli bir ilişkim yok en son terkedildiğimden beri hiç kız arkadaşım olmadı.Kimseyi sevip kabullenemedim. Sadece günübirlik seks amaçlı birlikteliklerim oldu.Beğendim kızlara yazıp onları yola getirip siktikten sonra bir daha aramıyordum.Bu beni kötü biri yapıyordu belkide ama mutluydum.Size geçen hafta yaşadığım bir olayı anlatacağım.Alt komşumuzun kızı Jessa Rhodes 21 yaşında fen fakültesinde okuyor kaç yıllık komşumuz arada sırada bize gelirler annemler onlara giderler. Ancak bize geldiklerinde Jessa Rhodes’la konuşma fırsatı bulabilirim. Esmer siyah saçlı koca memeli güzel götlü bir kız. Onu beğeniyorum biliyorum o da beni beğeniyor yüz versem ilk fırsatta üzerime atlayacak kadar orospu ama arada annemler olduğu için biraz çekiniyorum. Annem huyumu bildiği için Jessa Rhodes’dan uzak durmamı söylüyor ayıp olurmuş kaç senelik komşularımızmış. Çokta umrumda değil açıkçası herJessa Rhodesyı gördüğümde onu domaltıp sikmek istiyordum onda beni çeken bişeyler vardı. O gün annemler pazara gitmişti bende evde tek başıma tv karşısında uzanıyordum. Birden kapı çaldı annemler ne çabuk geldi diyip kapıyı açtım. Kapıda duran Jessa Rhodesdı annesi evde yokmuş anahtarını evde unutmuş bize gelip gelemeyeceğini sordu. Fırsat ayağıma kadar gelmişti ilk defa Jessa Rhodesla baş başa kalacaktım aklımda şimşekler çaktı. İçeri girmesini bekledim salona oturdu ona kahve yaptım biraz sohbet ettik. Çok seksi gözüküyordu minicik eteği dekolteli bir bluz vardı üzerinde saçınıda at kuyruğu yapmıştı. Tahrik olmuştum yarrağım ayağa kalkmıştı resmen onun görmemesi için çabalıyordum o da bunu anlamış gibi gözlerini yarrağımdan ayırmıyordu bana imalı bakışlar atıyordu.

Annemler Gelmeden Jessa Rhodes’ı Domalttığım An

En sonunda yanıma gelip oturdu daha fazla saklamama gerek olmadığını söyledi ve minicik elleriyle yarrağımı eşofmanın üzerinden kavradı okşamaya başladı. Bu kızın bana dokunması beni zevkten çıldırtıyordı. Yarrağımı elliyor bir yandanda dudaklarımı emiyordu.Onu kendime çevirip kucağıma oturttum bacaklarını iki yana açtı , kalçalarını sıkıyor dudaklarını sömürüyordum o da yarrağımı elleyip çok sert olduğunu söylüyordu.Bir süre öpüşmeye elleşmeye devam ettik annemlerin gelmesinden korktum kalkıp kapıyı kitledim o sırada ekin eşofmanımdan yarrağımı çıkarıp ağzına almaya başladı yarısına kadar ağzına alabiliyordu saçlarından tutup kasıklarıma bastırdım yarrağım köküne kadar ağzına girmişti boğulacak gibi olmuştu nefes nefeseydi ama hoşuna gittiğini gördüm şimdi kendisi köküne kadar yalıyordu.Ağzını taşaklarıma dayamış emerken bir yandanda yarrağımı okşuyordu. Onu ayağa kaldırıp koltuğa yatırdım eteği sıyrılmıştı pembe külodunu çıkarıp onun ağzımı amına dayadım , amının üst dudaklarını emiyor sağlı sollu dil darbeleri atıp dilimi amından içeri sokup çıkarıyordum zevkten çıldırmıştı daha sert yalamam için kafamı bastırıyordu iniltileri beni dahada azdırmıştı yukarı çıkıp sütyenden göğüslerini çıkardım kocamandı göğüs uçlarını emdikten sonra tekrar amına gömüldüm titremeye başlamıştı boşalıyordu dilimi dahada hızlı sokup çıkardım , inliyordu boşalmıştı akan bütün sıvılarını emdim. Yarrağım iyice kalkmıştı onu orada domaltıp daracık kaygan amına bir anda girmiştim. Daha hızlı sik diye bağırıyordu gaza geldim. Hızlıca amının derinliklerinde gidip geliyordum. Yüzünü koltuğa dayamış belini iyice kırmıştı bana bakıyordu tempolu bir şekilde onu sikmeye devam ettim boşalmak istemiyordum o kadar zevkliydi ki. Yarrağımı sokup sokup çıkarıyordum.İnliyordu.İçinden çıktım koltuğa uzandım Jessa Rhodes bacaklarını açarak elini yaladı amının dudaklarını ıslattı ve yarrağımın üzerine oturdu bir anda bütün hepsini içeri aldı. Jessa Rhodes işini iyi yapıyordu. Yarrağımın üzerinde zıplayıp kendinden geçiyordu, banada onu izlemek düşüyordu.Dibine kadar içine alıyordu.Sonra işi ben aldım,alttan alttan pompalıyordum her darbede Jessa Rhodes daha çok inliyor hatta bağırıyordu. Boşalacağımı anladım, Jessa içime boşal diye inledi dibine kadar oturdu, benim boşalmam bitene kadar bekledi. Dudaklarımdan öptü kaltığında yarrağım zonkluyordu. Jessa Rhodesnın amından akan spermlerim yarrağıma bulaştı. Jessa Rhodes üzerini giyinirken bende lavaboya gidip temizlendim.Çıktığımda Jessa gitmişti.Ne zaman görsem bana gülümsüyor ilk fırsatta onu tekrar sikeceğim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

3 Comments

  • Hüseyin1 sene ago

    bizim komşunun kızı cerene çok benziyor, eğer olurda ceren bu yorumumu görürsen seni sikmek istiyorum ben üst dairenizde oturan hüseyin. Jessa Rhodes dan daha güzelsin ceren nolur bizde şöyle komşu komşu sikişsek nolur bu yorumu gör.

  • Hatrı sayılır sikişlerden zaten bu kadına hastayım